Hotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum

Lázeňský hotel Centrum se nachází v bezprostřední blízkosti lázeňského parku ve Františkových lázních, nedaleko hlavní lázeňské promenády.

Lázeňský hotel nabízí svým hostům kromě běžného komfortu především klidnou a příjemnou rodinnou atmosféru, individuální přístup a kvalitní služby. Součástí vybavení hotelu je také výtah.

Ubytování:
Kapacita hotelu činí 41 klimatizovaných, moderně vybavených pokojů s koupelnou, WC, trezorem, TV se satelitním příjmem a hotelovým programem, rádiem, telefonem s přímou volbou, minibarem, fénem, internetem, županem.

Gastronomie:
Stravování probíhá ve stylové hotelové restauraci, ke které patří také sluneční terasa s lehátky.

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, obědy výběrem ze dvou menu (tříchodové menu - polévka, hlavní jídlo, salát/kompot) a večeře výběrem ze tří menu (tříchodové menu - předkrm/salát/polévka, hlavní jídlo, ovoce/desert).

Součástí nabídky jsou také dietní a vegetariánská jídla. Další možností pro příjemné posezení je lobby bar s bezplatným internetovým připojením Wi-Fi.

Léčení:

Léčení a balneocentrum Spa hotelu se specializuje na léčbu srdečních a oběhových nemocí a poruch pohybového ústrojí. Procedury (koupele a zábaly, masáže, pohybové terapie, fyzikální terapie, speciální procedury) jsou klientům podávány v moderním balneo provozu, kde se nachází také ordinace lékaře. Ke koupelím se využívá přírodní minerální pramen. Součástí balneoprovozu je dále rehabilitační bazén se saunou, finská sauna, infrasauna, fitness koutek.

Služby:
Služby doplňuje recepce, infocentrum a společenská místnost. Pravidelně jsou pořádány taneční večery, hotel organizuje také výlety.

Hotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum - K hotelu přísluší parkovištěHotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum - disponuje restauracíHotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum -  je k dispozici připojení na internetHotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum -  je k dispozici letní terasaHotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum - disponuje kavárnouHotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum - přijímá kreditní karty VISAHotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum -  stálá diskotéka - tanec - zábavaHotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum - krytý bazén v hotelu.Hotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Františkovy Lázně Spa Hotel Centrum - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Spa Hotel Centrum, Anglická 392/5A
Františkovy Lázně 35101 Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Frantiskovy-Lazne-Spa-Centrum@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Spa Hotel Centrum ubytování Františkovy Lázně Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: